МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

25.12.2013, 08:13

За словами видатного математика, філософа, «батька» кібернетики Норберта Вінера, «…ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні». Тож хочемо ми того чи ні, але успіх і позитивні зміни в шкільній бібліотеці великою мірою залежать і від того, якими інноваційними технологіями володіє бібліотекар і наскільки доречно використовує свої знання на практиці. І тому завдання міського методичного кабінету полягає в наданні всебічної допомоги бібліотекарям, у тому числі й у впровадженні інноватики в їхню роботу.

У рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини 23 грудня на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики пройшов майстер-клас для шкільних бібліотекарів "WEB‑сторінка шкільної бібліотеки як візитна картка та потужний інформаційно‑освітній ресурс для дітей". Завдання заходу – ознайомлення з методичним забезпеченням для ефективного впровадження ІКТ у роботу шкільних бібліотек.

У ході роботи було розглянуто нормативні, методичні та практичні складові запровадження ІКТ та створення WEB-сторінки бібліотекаря на сайті школи.

За словами заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, даний захід сприяє формуванню потреби шкільного бібліотекаря у самоосвіті, зростанню загальної фахової майстерності та професійної компетентності бібліотечних працівників.