ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

25.12.2013, 09:01

Останнє засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради у поточному році С.А.Супрун провів 24 грудня 2013 року.

 

Серед питань гуманітарного та соціального напрямків розглянуто ряд проектів рішень, найважливіші з них стосувалися забезпечення пільговим харчуванням вихованців дошкільних навчальних закладів, затвердження списку дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування на 2014 рік, надання допомоги на поховання, статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» малолітнім дітям, дозволів на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

 

Начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк прокоментував зміст проектів рішень житлово-комунальної сфери.

 

У ході роботи присутні заслухали доповідь ФО-П С.О.Коноваленка, який запропонував покращити зовнішній вигляд міста за рахунок упорядкування розміщення інформаційних та рекламних оголошень по місту. Виконавчим комітетом Комсомольської міської ради Полтавської області надано дозвіл фізичній особі-підприємцю на встановлення інформаційних дошок на стінах житлових будинків біля входів у під’їзди на річний термін. Члени виконкому зобов’язали підприємця насамперед укласти договори на встановлення й обслуговування стендів із балансоутримувачами житлових будинків, підтримувати чистоту й порядок розміщення оголошень по місту, обривати оголошення, що розміщені у невідведених місцях, 3 рази на рік проводити повну зачистку міста від несанкціонованого розміщення оголошень. Інформація адміністрації, комунальних служб міста буде розміщуватися безкоштовно.   

 

Внесено зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями Комсомольська на 2013 рік, затверджено ліміти споживання енергоносіїв бюджетним установам та організаціям, що фінансуються з міського бюджету, на 2014 рік, визначено ліміти витрат питної води з комунального водопроводу для підприємств міста на наступний рік, погоджено розклад руху автобусів ПАТ «Комсомольське АТП-15347» по міському автобусному маршруту № 9 «магазин Південний – мікрорайон Низи».

 

Директор КЖЕП № 2 С.І.Данюк прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2013 року. Керівник комунального підприємства  окреслив низку проблемних питань, запропонував до розгляду пропозиції щодо покращення утримання житлового фонду. Інформацію взято до відома, рекомендовано начальнику управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюку врахувати доцільні пропозиції директора КЖЕП № 2 при плануванні бюджетних коштів на 2014 рік.

 

Керуючим справами виконкому Л.Б.Кошарою на розгляд членів виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області винесено План роботи виконавчих органів міської ради на 2014 рік. Відповідний проект рішення затверджено.

 

У ході засідання виконавчого комітету також опрацьовано та затверджено ряд проектів рішень, що стосуються майнових та житлових питань, питань архітектури і містобудування.

 

Наприкінці засідання керівник міста підвів підсумки роботи виконавчого комітету за 2013 рік, подякував усім за плідну співпрацю, побажав приємних свят, благополуччя, міцного здоров’я, натхнення, взаєморозуміння у новому 2014 році!