СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА НА ПОЛТАВЩИНІ

27.12.2013, 13:07

26.12.2013 в Полтаві за участі директора Департаменту економічного розвитку та ресурсів облдержадміністрації Олени Адамович відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаємне співробітництво Департаменту Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва та місцевих фондів підтримки підприємництва у Полтавській області.

Від міської влади Комсомольська на заході була присутня директор департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області О.В.Овчиннікова.

У підписанні також взяли участь директор Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва О.Е. Винокурова, директори фондів підтримки підприємництва Полтавської, Кременчуцької, Комсомольської, Миргородської міських рад, Решетилівського та Гадяцького районів.

Під час заходу Олена Адамович зазначила, що головним завданням Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки є пошук резервів для активізації підприємницької діяльності. І саме надання державної фінансової допомоги через фонди підтримки підприємництва є найбільш ефективним засобом підтримки суб’єктів підприємницької діяльності під час реалізації бізнес-проектів.

Головною метою Меморандуму є створення зручних та доступних умов для отримання суб’єктами підприємницької діяльності коштів державної фінансової допомоги на поворотній основі, а також створення, розбудова та підтримка мережі інфраструктури розвитку підприємництва, виконання заходів відповідних програм розвитку підприємництва на безповоротній основі.       

На підставі Меморандуму, в подальшому, будуть укладатися договори між Полтавським регіональним фондом підтримки підприємництва та місцевими фондами підтримки підприємництва для забезпечення максимальної концентрації бюджетних фінансових ресурсів, виділених на розвиток підприємництва.

 

за матеріалами сайту www.adm-pl.gov.ua