НОВОРІЧНА КАЗКА

27.12.2013, 14:53

Двадцять шостого грудня в ЦД та ЮТ відбулося новорічне свято  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях піклувальників та прийомних родинах. Учасниками дійства стало 30 дітей віком до 10 років. 

У святково вбраній залі центру залунала весела музика, закликаючи дітвору до новорічних розваг. Хлопчики та дівчатка жваво зробили коло біля лісової гості, щоб за мить поринути у фантастичний світ новорічної казки. У новорічну ніч збуваються найзаповітніші мрії та бажання. Тож всі в очікуванні дива. Сяє зоряними прикрасами, мерехтить яскравими вогнями красуня ялинка. Ось відчинилися  чарівні двері й розпочалася довгоочікувана казка. До новорічного Діснейленду учасників дійства запрошують казкові герої: папуга Кеша, рятівник Дейл, Міккі Маус та кіт Гарфілд. Діти з нетерпінням чекають на головних гостей свята – Діда Мороза і Снігуроньку. Але зла володарка морських глибин акула Акулина створює всім перешкоди. Нарешті із тенет злих сил їх звільнено. Всі радісно закружляли у веселому танку.

А ще були розваги та забави, новорічні сюрпризи та захопливі ігри. Настала приємна мить щедрих привітань і подарунків.

Щасливих, радісних дітей привітала з Новим роком  заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Вона побажала дітям веселих новорічних та різдвяних  свят, миру, добра, злагоди та здійснення усіх заповітних мрій. Також Надія Дмитрівна висловила щиру вдячність піклувальникам за сподвижницьку працю – виховання дітей. До її сердечних побажань приєдналися начальник служби у справах дітей Комсомольської міської ради  Л.П.Василенко та головний спеціаліст названої структури М.М.Горбенко, секретар Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» А.Т.Кулієва.

Завершальним акордом феєричного дійства стало вручення дітям новорічних подарунків від міського голови С.А.Супруна та народного депутата К.В.Жеваго.

Новорічна казка існує…Треба лишень по-справжньому мріяти й вірити в новорічні дива.

 

                                                                                   Таїсія Лиманська