«ГОРИЗОНТ» ГОТУЄТЬСЯ ДО ЛІТНІХ ЗУСТРІЧЕЙ 2014

9.01.2014, 16:32

09 січня 2014 року заступники міського голови Ю.М.Муха і Н.Д.Угнічева відвідали дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт». У ході робочої поїздки було обговорено питання проведення ремонтних робіт на території оздоровчого центру й в одному із спальних корпусів.

 

Директор ДСОЦ «Горизонт» Н.В.Мартинович ознайомила із ходом проведення ремонту на даний період, із планами на майбутнє і проблемами, які необхідно вирішувати, щоб забезпечити повноцінний відпочинок дітей під час оздоровчої кампанії 2014 року.

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха наголосив на нагальних питаннях, які потребують термінового вирішення. Дав доручення щодо підготовки документації з метою проведення ремонтних робіт із заміни зовнішнього каналізаційного відведення.

Н.Д.Угнічева обговорила питання змістовного відпочинку дітей у ДСОЦ «Горизонт» улітку 2014 року шляхом проведення тематичних профільних змін, підготовки документації на обласний конкурс по оздоровленню та відпочинку дітей, який проводить управління у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА.