ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

10.01.2014, 14:51

Під головуванням заступника міського голови Н.Д.Угнічевої у малій залі виконкому відбулося засідання міської конкурсної комісії з розгляду соціальних проектів на визначення виконавця міської програми «Забезпечення громадського порядку на 2014 рік». 

На конкурс були подані матеріали від громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція». Голова правління ГО ГФ «Міська міліція» С.О.Хряпа  запропонував членам конкурсної комісії розроблену організацією Програму, яка передбачає заходи із  забезпечення громадського порядку в місті Комсомольську на 2014 рік, ознайомив із кошторисом видатків на її реалізацію. Крім того, Сергій Олександрович подав пропозиції щодо реалізації міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015рр., інформував присутніх про показники роботи  ГО ГФ «Міська міліція» за одинадцять місяців 2013 року. 

Члени конкурсної комісії висловили свої зауваження, пропозиції щодо подальшої роботи організації з охорони громадського порядку в місті. 

Конкурсною комісією було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу громадську організацію «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція» за умови розробки заходів по усуненню недоліків і зауважень, які були надані членами конкурсної комісії, до 17.01.2014.