ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА

13.01.2014, 16:43

13 січня 2014 року відбулася апаратна нарада під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова.

Дмитро Геннадійович познайомив присутніх з головним лікарем міської лікарні Шкляром К.А., коротко зупинився на біографічних фактах, привітав Костянтина Анатолійовича квітами і побажав успіхів у праці.

У ході роботи наради було розглянуто питання порушення техніки безпеки під час зимової рибалки, переходу залізничних шляхів, в результаті чого загинули дві особи в місті. Д.Г.Биков дав розпорядження ТОВ «ТРК «ГОК» щодо поширення інформації серед населення міста про дотримання правил ТБ у зимовий період.

Перший заступник міського голови акцентував увагу комунальних служб на зверненнях громадян через укуси бродячих тварин. Дав розпорядження начальнику департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку терміново укласти договір із комунальним підприємством «Спецсервіс-Кременчук» по відлову бродячих тварин.

Д.Г.Биков повідомив, що 30.12.2013 були здані в експлуатацію перший і другий під’їзди будинку по вул.Добровольського, 97, що збудований для працівників Полтавського і Єристівського ГЗК. Дві квартири цього будинку запропоновані під дитячий будинок сімейного типу, який в м.Комсомольську відкривається вперше.

Начальник управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченко доповів про стан ремонтних робіт у приміщенні Центру надання адміністративних послуг.

Дмитро Геннадійович зупинився на підсумках роботи з Благодійним фондом «Полтавського ГЗК». У 2013 році фондом було надано майже 25 млн. грн. на благодійні потреби. І в 2014 році робота з фондом буде продовжуватися, уже розроблені плани щодо тепломодернізації ДНЗ, реконструкції ДСОЦ «Горизонт», остеклення ЗОШ №1, ЗОШ №2, в основі чого лежить необхідність економії енергоресурсів.

Д.Г.Биков порушив питання належної підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська доповіла з даного питання про проведення засідання організаційного комітету, де будуть надані заплановані заходи.

Заступник міського голови Ю.М.Муха доповів присутнім про виконання міського бюджету за 2013 рік, планами на 2014 і роботу, яка буде проводитися по формуванню бюджету на поточний рік.

Н.Д.Угнічева, заступник міського голови, проінформувала про результати конкурсу соціальних проектів на визначення виконавця міської програми «Забезпечення громадського порядку на 2014 рік», переможцем якого визнано громадську організацію «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція».

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара ознайомила присутніх із підсумками роботи за 2013 рік щодо документообігу, звернень громадян, засідань адміністративної комісії, зупинилася на передплаті-2014.