ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ВІДБУЛИСЯ

14.01.2014, 16:47

10-14 січня 2014 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулися засідання постійних комісій: з питань комунальної власності та приватизації, з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, з питань соціального захисту та охорони здоров`я,  з питань економічної політики, бюджету та фінансів.

 

У ході роботи засідань розглядалися питання щодо надання згоди на залучення приватних інвестицій у реконструкцію адміністративної будівлі яхт-клубу, питання поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування,  внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік.

 

Члени комісій опрацьовували питання щодо затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2014 рік, внесення змін до структури та чисельності управління охорони здоров’я Комсомольської міської ради Полтавської області,  затвердження проекту щодо створення та розвитку в м. Комсомольську системи електронного врядування для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм 2014 року.