НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ДЕПУТАТІВ

20.01.2014, 08:26

16 січня 2013 року в малій залі виконкому відбувся навчальний семінар для депутатів з теми  «Про засади запобігання і протидії корупції» за участю секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступника міського голови Ю.М.Мухи.

Інформувала з даного питання начальник юридичного відділу виконкому О.П.Таран. Актуальність піднятої теми навчального семінару викликана змінами у законодавстві, а саме прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в зв’язку з прийняттям Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Цей закон торкнувся не лише посадових осіб місцевого самоврядування, а й депутатів місцевих рад.

Начальник юридичного відділу розповіла про обмеження та заборони, встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», та відповідальність, передбачену даним законом. Було звернуто увагу депутатів міської ради на вимоги закону в частині конфлікту інтересів. Також під час заходу депутати отримали роз’яснення про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.