СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

22.01.2014, 09:21

21 січня 2014 року міський голова С.А.Супрун оголосив відкритим перше пленарне засідання сорокової сесії Комсомольської міської ради  шостого скликання. У роботі засідання взяли участь 30 депутатів міської ради.

 

Напередодні Дня Соборності та Свободи України у сесійній залі з вуст міського голови пролунали святкові вітання делегованим представникам громади, побажання здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо Комсомольська і Вітчизни! Сергій Андрійович підкреслив: «Україна – єдина держава і ми – єдиний народ! Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків. Нехай наша державницька діяльність позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу».

 

Сьогодні у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася урочиста подія спортивного характеру – нагородження переможців п’ятої міської комплексної Спартакіади, що проводилася серед трудових колективів підприємств організацій та установ усіх форм власності упродовж 2013 року. За першість у чесній боротьбі за дев’ятьма видами спорту змагалися дев’ять  команд підприємств та організацій Комсомольська, навчальні заклади міста. За загальними підсумками Спартакіади І місце присуджено команді ВАТ «Полтавського ГЗК», ІІ місце – команді «Ветеран», ІІІ місце – команді ТОВ «Єристівський ГЗК». Міський голова з найкращими побажаннями вручив представникам команд кубки, дипломи, квіти.

 

По закінченню урочистої частини депутати Комсомольської міської ради на чолі із міським головою перейшли до розгляду питань порядку денного.

 

У ході роботи розглянуто ряд фінансових, економічних, земельних та майнових питань, серед яких - внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік, внесення змін до структури та чисельності управління охорони здоров’я Комсомольської міської ради Полтавської області, затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2014 рік, затвердження проекту щодо створення та розвитку в м. Комсомольську системи електронного врядування для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм 2014 року, затвердження розміру статутного капіталу  та змін до статуту КЖРЕП №1 та КВП «Комсомольськтеплоенерго» інші.

 

У зв’язку із ухвалою Верховною Радою України закону про держбюджет на 2014 рік міські ради повинні прийняти міські бюджети в строк відповідно до норм чинного законодавства. Міський голова С.А.Супрун зазначив, що робота над формуванням міського бюджету Комсомольської міської ради триває. З метою ухвалення міського бюджету Комсомольської міськради 29 січня 2014 року у великій залі виконкому відбудеться друге пленарне засідання сорокової сесії міської ради.