У ДЕНЬ СВЯТА ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

22.01.2014, 15:39

22 січня 2014 року Центральна публічна бібліотека для дорослих КЗ «ЦБС  Комсомольської міської ради Полтавської області» в День Соборності та Свободи України урочисто розпочала Шевченківські читання «Кобзарева стежина», які триватимуть до 01 грудня 2014 року.

Відкриваючи свято, бібліотекар Олена Дудко зазначила, що захід проводиться з метою виконання завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки). Олена Володимирівна акцентувала увагу присутніх на високохудожньому слові Великого Кобзаря, творчість якого стала вершиною досягнень української літератури ХІХ століття і є актуальною сьогодні. Зупинилася на важливості прийняття Акта злуки українських земель, а короткий фільм розповів про історичні передумови цього важливого для історії кроку вперед.

Захід пройшов за участі учнів навчально-виховного центру, студентів Комсомольського політехнічного технікуму, групи ТОРА 13-01, які брали участь у проведенні читань, декламували поезії, розповідали про суспільно-політичні погляди Т.Г.Шевченка.

Студент Богдан Ігнатенко прочитав власного вірша, присвяченого рідній Батьківщині.