ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПІДВЕДЕНО

24.01.2014, 14:27

Уже втринадцяте об'єднує творчу учнівську молодь Всеукраїнський конкурс, присвячений Шевченківським дням, що проводиться під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!" у двох номінаціях "Література" та "Історія України і державотворення". Цьогоріч він є особливо знаковим, адже українська спільнота святкує 200-ліття з дня народження Т.Г. Шевченка.

200 років відділяє нас від тих часів, коли жив Великий Кобзар, але якими актуальними залишаються його пророчі слова в наші дні. Тарас Шевченко чітко розумів і намагався передати своїм землякам думку про те, що сила нації у єдності. Тож не випадково підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості відбувалося на заході, присвяченому Дню Соборності України, який 23 січня пройшов у Центрі дитячої та юнацької творчості на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95 річниці проголошення Акту злуки). На заході були присутні Угнічева Н.Д., заступник міського голови, методисти міського методичного кабінету, учні та учителі навчальних закладів міста.

Вихованці творчих колективів ЦДтаЮТ своїми виступами доводили, що українське слово та пісня захоплююче звучить із вуст молодого покоління, а запальні українські танці вражають невичерпною енергією.

Грамотами відділу освіти Комсомольської міської ради Полтавської області за І місце у номінації "Література" нагороджено Печонкіна Іллю (кер. Манько І.В., Дудчак Л.І., НВК ім. Л.І.Бугаєвської); у номінації "Історія України і державотворення»" –  Ситника Всеволода (кер. Мітіна І.В., гімназія імені В.О. Нижниченка) та Хоменко Юлію (кер. Скрипник С.М., Марченко О.А., НВК ім.Л.І.Бугаєвської).