МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ НАРАДУ

27.01.2014, 14:18

У п’ятницю 24.01.2014 року  в малій залі виконкому Комсомольської міської ради з метою підготовки до святкування Дня міста та відзначення 55-річчя Комсомольська міський голова С.А.Супрун зібрав нараду.

 

У заході взяли участь секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, керуючий справами міськвиконкому Л.Б.Кошара, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, головний спеціаліст відділу культури і туризму М.М.Сидорчук, директор комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренков, завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики С.О.Шеремет.

 

До ювілейної дати в Комсомольську весною 2015 року пройде низка культурних і спортивних розважальних заходів.

 

«На всі відділи та управління Комсомольської міської ради лягає велика відповідальність - святкування повинно пройти на високому рівні", - наголосив керівник міста. Крім наявності гарної розважальної програми, у день свого головного свята місто повинно бути прикрашеним, ошатним і комфортним для комсомольчан та гостей. І про це треба подбати заздалегідь.

 

С.А.Супрун закликав усіх причетних до організації свята відповідально поставитися до своїх обов’язків, аби урочистості пройшли на гідному рівні. Він підкреслив, що під час святкування особлива увага має бути приділена першопрохідцям та представникам старшого покоління, які будували Комсомольськ.

 

Міський голова дав присутнім доручення в тижневий строк опрацювати плани заходів попередніх ювілеїв міста, кожному визначити та підготувати пропозиції стосовно організації міського свята з нагоди відзначення 55-річчя Комсомольська у 2015 році.