АПАРАТНА НАРАДА

28.01.2014, 08:43

Новий робочий тиждень міський голова С.А.Супрун розпочав з чергової апаратної наради, у ході якої зосередив увагу на найважливіших подіях у регіоні та місті.

 

Минулого тижня у м. Полтава пройшло друге пленарне засідання XX сесії обласної ради, на якому затверджено обласний бюджет на 2014 рік, Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік, прийнято заяву депутатів облради про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

 

22 січня у м. Харкові відбулося розширене засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування України, де були присутні представники трьох  всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування: Української асоціації обласних і районних рад, Асоціації міст України та Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. На порядку денному розглядалися пропозиції Національного конгресу місцевого самоврядування до основних напрямів бюджетної політики на 2015 рік, питання реформування місцевого самоврядування в Україні, питання суспільно-політичної ситуації в країні, за підсумками обговорення яких підготовлено звернення до всіх громадян України про пріоритет мирного їх вирішення. Рада Національного конгресу місцевого самоврядування схвалила пропозиції всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування, викладені у Декларації цілей та завдань бюджету на 2015 рік. Документ, у якому враховано інтереси й права місцевого самоврядування у проекті основних напрямків бюджетної політики на 2015 рік, буде подано до Кабінету Міністрів України до 15 лютого 2014 року. Крім того, присутніми прийнято рішення щодо підтримки реформування місцевого самоврядування, рекомендовано до схвалення Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

 

С.А.Супрун окреслив основні напрямки роботи органів місцевого самоврядування на наступний період – проведення спільного засідання постійних комісій, підготовка матеріалів до проекту рішення, що стосуються міського бюджету на 2014 рік, для розгляду на другому пленарному засіданні 40-ї сесії Комсомольської міської ради 29.01.2014.

 

Минулого тижня в місті сталося аварійне відключення електрозабезпечення центральної теплової котельні, що знаходиться по вул. Енергетиків, 31. Роботу котельні було швидко відновлено, але керівництвом Комсомольської філії ПАТ «Полтаваобленерго» про причини виникнення аварійної ситуації міській владі не повідомлено.

 

Сергій Андрійович також говорив про відключення напруги у мікрорайонах № 10 та №12, що відбулося сьогодні вранці. Наразі електропостачання відновили. Міський голова дав доручення відповідним службам проаналізувати ситуацію, з’ясувати причини та надати письмові роз’яснення виникнення аварій та пропозиції щодо забезпечення стабільної роботи основних об’єктів життєзабезпечення Комсомольська.

 

На апаратній нараді міського голови йшлося про посилення контролю Комсомольським міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області за санітарно-гігієнічним станом кафе-барів у місті, про організацію постів спостереження рятувальної служби в місцях посиленої небезпеки на водних об’єктах міськради, про проведену роботу в напрямку відкриття будинку сімейного типу в Комсомольську, про хід ремонтних робіт у приміщеннях майбутнього центру надання адміністративних послуг міста, про результати роботи служб по відлову бродячих тварин на території міськради.  

 

Начальник відділу статистики у м. Комсомольську Т.А.Максименко прокоментувала соціально-економічні показники Комсомольська 2013 року, надані головним управлінням статистики у Полтавській області.  Тетяна Андріївна зазначила, що більшість статистичних показників оприлюднені за 9 місяців 2013 року, бо річні показники знаходяться в роботі. За січень–вересень 2013року прийнято в експлуатацію загальної площі житла на 61,4% більше проти січня–вересня 2012 року. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій по місту на 1 жовтня 2013р. склав 598,2 млн.дол. США, що на 14,3% більше від обсягу на 1 січня 2013р. та в розрахунку на одну особу населення становить 10956,7 дол. США. Упродовж січня–листопада 2013р. чисельність наявного населення у Комсомольській міськраді збільшилася на 217 осіб.