СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

28.01.2014, 16:58

27 січня о 14.00 у малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області розпочалося спільне засідання постійних комісій.

 

Депутати Комсомольської міської ради - представники всіх постійних комісій зібралися разом, щоб опрацювати актуальне питання сьогодення – міський бюджет на 2014 рік.

 

Про міський бюджет на 2014 рік доповідав заступник міського голови Ю.М.Муха. Юрій Миколайович зазначив, що міський бюджет фактично опрацьовано і збалансовано. Заступник міського голови охарактеризував дохідну частину міського бюджету Комсомольської міськради за джерелами надходжень, прокоментував розрахунки запланованих видатків бюджету на поточний рік. Проект рішення «Про міський бюджет на 2014 рік» буде винесено на розгляд членів виконавчого комітету Комсомольської міської ради 28 січня 2014 року, на розгляд депутатів Комсомольської міської ради - на друге пленарне засідання сесії міської ради 29 січня.

 

У ході засідання депутати міської ради розглянули проект рішення про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік, Програму економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2014 рік та рекомендували документи до розгляду на сесії Комсомольської міської ради.

 

Наприкінці засідання міський голова С.А.Супрун проінформував присутніх про останні новини суспільно-політичного життя регіону та міста. Сергій Андрійович нагадав, що обласний бюджет на 2014 рік затверджено на другому пленарному засіданні XX сесії обласної ради минулого тижня. На ньому ж прийнято заяву депутатів облради про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Керівник міста повідомив депутатам міської ради про результати напрацювань розширеного засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування України, що відбулося 22 січня 2014 року у м. Харкові.  Учасники Ради Національного конгресу місцевого самоврядування підтримали пропозиції всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування щодо основних напрямків бюджетної політики на 2015 рік, рекомендували до схвалення Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, прийняли звернення до громадян України з вимогою вирішити політичні суперечності мирним шляхом. У своїй промові С.А.Супрун висловив переконання, що тільки діалог може зупинити загострення політичної кризи. Аби зберегти мир, життя людей, демократію в країні та унітарність держави, треба приймати виважені рішення.