ЗАСІДАННЯ МІСЬКОГО ШТАБУ З ПИТАНЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

29.01.2014, 08:09

27 січня в малій залі виконкому заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева провела засідання міського штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році.

Учасники засідання обговорили план заходів з підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2014 року, який включає в себе формування відділом у справах сім’ї та молоді банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, проведення структурними підрозділами виконкому інформаційної кампанії щодо можливості отримання путівок, створення належних умов та зміцнення матеріальної бази пришкільних таборів, підготовку спортивних майданчиків та придбання спортивного інвентарю, підготовку центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді волонтерів до проведення акцій в КП ДСОЦ «Горизонт» та пришкільних таборах.

Відділом у справах сім’ї та молоді підготовлені показники чисельності дітей пільгових категорій міста, яких планується забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами в Полтавській області влітку станом на 30.01.2014. Загальна кількість дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки – 3745, планується охопити оздоровленням та відпочинком – 2265.

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева проаналізувала рівень забезпечення дітей оздоровленням та відпочинком у м.Комсомольську за кошти міського бюджету конкретно по галузях. Порівняла кількісні показники за останні два роки: у 2012 році – 1871 дитина (40,60 % від загальної кількості дітей шкільного віку) і в 2013 році –  2447 дітей (51,68 % від загальної кількості дітей шкільного віку). У 2014 році планується охопити оздоровленням та відпочинком 2460 дітей.

Керівники відділів обговорили питання розміщення та облаштування пришкільних таборів, вимоги Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Полтавській області до їх утримання та організації харчування.