ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29.01.2014, 09:41

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, що відбулося 28 січня 2014 року, розпочалося з розгляду проекту рішення «Про міський бюджет 2014 року» - питання, що інтенсивно опрацьовувалося владою протягом останнього місяця.

 

Про міський бюджет на поточний рік доповідав заступник міського голови Ю.М.Муха. Юрій Миколайович коротко зупинився на особливостях державного бюджету, що прийнято 16.01.2014, охарактеризував статті доходів та витрат відповідно до відпрацьованого проекту рішення про міський бюджет. Заступник міського голови підкреслив, що у ході формування бюджету ставилося завдання – у першочерговому порядку забезпечити потребу в коштах на видатки захищених статей загального фонду та продовжити фінансування заходів відповідно до основних програм та проектів минулого року. При розрахунку видатків міського бюджету на 2014 рік бралися до уваги розрахунки, доведені Міністерством фінансів України, фактичні показники виконання бюджету за 2013 рік, розрахунки потреби головних розпорядників коштів та підпорядкованих їм бюджетних установ та закладів. Але врахувати їх потреби на 100% сьогодні не вдалося. Юрій Миколайович попросив головних розпорядників коштів із розумінням віднестися до розподілу видатків міського бюджету на 2014 рік та посилити контроль за бюджетною дисципліною підпорядкованих установ та закладів. Найгірша ситуація у поточному році склалася по фінансуванню заходів і програм департаменту житлово-комунального господарства. Наприклад, на 2014 рік на благоустрій міста передбачено видатки у загальній сумі коштів  5,1 млн. грн., що всього на 29,8% відповідає потребам міста згідно із фактичними витратами 2013 року.

 

С.А.Супрун зазначив, що, незважаючи на певні економічні складнощі в країні, на сьогоднішній день фінансування видатків на виплату заробітної плати, енергоносіїв відбувається своєчасно. Поточне фінансування видатків здійснюється в розмірах, що сумарно не перевищують 1/12 обсягу планових видатків, затверджених на 2013 рік. Керівник міста акцентував увагу головних розпорядників бюджетних коштів на першочерговому спрямуванні коштів на фінансування захищених статей: заробітну плату, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню.

 

Даний проект рішення членами виконкому схвалено одностайно, рекомендовано до розгляду на другому пленарному засіданні сесії Комсомольської міської ради.

 

У ході роботи засідання розглянуто інформацію міської лікарні про проведення попередніх, періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та профілактичних онкологічних оглядів населення міста у 2013 році. Про результати роботи медиків доповідав головний лікар Комсомольської міської лікарні К.А.Шкляр. У 2013 році медичний огляд пройшли 10462 особи. План перевиконано на 112% за рахунок неорганізованого населення. Члени виконавчого комітету затвердили плани-графіки проведення медичними закладами міста на 2014 рік обов’язкових профмедоглядів працівників окремих професій, виробництв, організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення Комсомольська, та неорганізованого населення, працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці. Сергій Андрійович доручив керівникам Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, управління охорони здоров’я опрацювати та надати свої пропозицій з метою підготовки звернення до Кабінету Міністрів України, Уряду країни  про внесення змін до законодавства щодо урегулювання питання обов’язкового проходження медичних оглядів суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

 

Заслухали звіт директора КП «Комсомольська госпрозрахункова поліклініка» О.О.Черниша про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2013 року. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков дав доручення керівнику КП «Комсомольська госпрозрахункова поліклініка» опрацювати та надати на розгляд постійних комісій міської ради пропозиції за напрямками роботи закладу, що складуть конкуренцію іншим медичним закладам Комсомольська та Кременчука.

 

Про підсумки роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради присутніх проінформувала голова комісії, заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Члени виконкому взяли інформацію до відома, вирішили продовжити роботу комісії у 2014 році, звернути особливу увагу на організацію та здійснення контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених громадян та осіб, звільнених від відбуття покарань.

 

У ході засідання підтримано ряд проектів рішень соціального напрямку, питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, архітектури і містобудування, майнових питань, схвалено проект Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2014 рік.