ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СОРОКОВОЇ СЕСІЇ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

29.01.2014, 14:20

29 січня відбулося друге пленарне засідання сорокової сесії Комсомольської міської ради, яке провів міський голова Сергій Андрійович Супрун. У роботі сесії взяли участь 35 депутатів, заступники міського голови, начальники управлінь, відділів міськвиконкому, керівники установ, підприємств та організацій, представники ЗМІ.

На початку сесії міський голова Сергій Андрійович Супрун і секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік вручили дипломи й подарунки переможцям міського конкурсу на краще новорічне оформлення об’єктів торгівлі, сфери послуг, виробництва, офісних приміщень, оголошений виконавчим комітетом Комсомольської міської ради за підтримки Фонду підтримки підприємництва: приватному підприємцюЛюдмилі Володимирівні Бицюкзановорічне оформлення закладу ресторанного господарства кафе «Хутірець» і колективу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки  і права на чолі з директором Наталією Анатоліївною Тягай.

Основним питанням сесії було «Про міський бюджет на 2014 рік», з яким виступив заступник міського голови Юрій Миколайович Муха. Це питання активно обговорювалося на засіданнях профільних комісій, на спільному засіданні постійних комісій, на засіданні виконавчого комітету. Міський бюджет на 2014 рік прийнято одноголосно.

Також розглядалося питання «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік». Заступник міського голови Юрій Миколайович Муха доповів, що дане питання виноситься за поданням листів головних розпорядників коштів у розрізі кодів функціональної та економічної класифікації зі змінами загального та спеціального обсягу видатків. Розподіл коштів вільного залишку загального фонду та розподіл залишку коштів на рахунках спеціального фонду на погашення кредиторської заборгованості станом на 01.01.2014 року по головних розпорядниках бюджетних коштів на загальну суму 8 486 312, 88 грн.

Начальник ВУВКГ Олексій Олексійович Пурик виніс на розгляд депутатів Інвестиційну програму ВУВКГ Комсомольської міської ради, яка передбачає розробки схем оптимізації мереж водопостачання міста та проектів їх реконструкції, встановлення обліку на мережах водовідведення.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун вніс пропозицію обговорити й  підтримати «Заяву депутатів Полтавської обласної ради», прийняту на другому пленарному засіданні двадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання  23 січня 2014 року. Завантажити текст заяви. (zayava.doc ) Дана пропозиція була прийнята одноголосно.