«ВПЕВНЕНІ КРОКИ У МАЙБУТНЄ»

31.01.2014, 08:28

На базі ДНЗ «Золота рибка» 29 січня 2014 року відбувся діалог-панорама «Упевнені кроки у світ широкий» у рамках реалізації завдань Президента України щодо підтримки материнства і дитинства – «Впевнені кроки у майбутнє» для педагогічної та батьківської громади.

Метою зустрічі було нагадати батькам про основи співіснування, співтворчості, співдружності та взаємоповаги дітей і дорослих, навести життєві приклади спільного навчання й взаємовиховання.

З вітальним словом до батьків звернулася завідувач закладу Цигрик Тетяна Володимирівна.

Вихователь-методист Оськіна Ірина Федорівна окреслила мету заходу, провела невелике експрес-опитування батьків та дала відповіді на найбільш хвилюючі питання, серед яких: як привчати дитину до самостійності, вплив інформаційно-комунікативних засобів на розвиток дитини, зокрема, про фактори ризику, яким піддається дитина під час тривалого перебування за комп'ютером.

Діалог відбувався у вигляді виконання тренінгових вправ, які проводила практичний психолог закладу Диниско Ольга Анатоліївна. Батьки мали можливість побувати у ролі дитини, відчути ті емоції, які переживає дитина під час спілкування з дорослими.

Організатори намагалися донести до батьків, що найефективніший спосіб у вихованні є особистий приклад. І тільки у тісній співпраці батьків з дошкільним закладом можна виховати творчу, соціально компетентну особистість.