ЦІЛОДОБОВО ПРАЦЮЄ ПУНКТ ОБІГРІВУ ГРОМАДЯН

31.01.2014, 10:54

Другий  зимовий місяць приніс на територію України заметілі і морози.

При тривалому перебуванні в умовах низької температури людина ризикує переохолодитися. Це може стати причиною порушення нормального функціонування життєво важливих органів.

На виконання розпорядження міського голови Сергія Андрійовича Супруна  від 26.11.2013 р. № 567-р «Про утворення оперативного штабу для  надання допомоги у зимовий період бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі» у  місті Комсомольську по вул. Строни, 19 в районі пожежної частини цілодобово працює пункт обігріву громадян, зокрема соціально незахищених верств населення (громадяни похилого віку, бездомні безпритульні), де чергують працівники Державної пожежної рятувальної частини-23. Ті, хто звернеться, отримають у наметі гарячу їжу та чай безкоштовно.

У Комсомольському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» створено «банк» теплого одягу для громадян, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Питання організації роботи пункту обігріву громадян знаходяться постійно на контролі першого заступника міського голови, голови ради з безпечної життєдіяльності населення, голови оперативного штабу Дмитра Геннадійовича Бикова.

Тож дії міської влади і всієї територіальної громади максимально зосереджені на захисті населення від наслідків несприятливих погодних умов.