ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОСТІ Й ПОВНОТИ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В МІСЬКОЇ ВЛАДИ НА КОНТРОЛІ

31.01.2014, 13:10

30 січня 2014 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області міська комісія з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; з питань виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки та легалізації найманої робочої сили розпочала свою роботу в поточному році.

 

Вів засідання голова комісії заступник міського голови Ю.М.Муха. У засіданні взяли участь Шматченко С.М. - заступник голови комісії, начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УПСЗН, Баландіна В.І. – начальник фінансового управління Комсомольської міської ради, Гребенюк О.В. – директор Комсомольської міської виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності, Максименко Т.А. - начальник відділу статистики у м. Комсомольську, Забело В.І. –начальник управління Державної казначейської служби м. Комсомольська, Терещенко В.М. – начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Опанасенко О.В.- начальник Комсомольського міського управління юстиції, Сухомлін А.Г. - головний спеціаліст сектору економічного аналізу та планування, Тимошенко І. Д. – головний спеціаліст з оплати праці управління праці та соціального захисту населення, Волошина І.М. -      заступник начальника управління - начальник відділу надходження доходів управління Пенсійного фонду України у м. Комсомольську, Улозовський Д.Є. – головний державний ревізор-інспектор сектору доходів і зборів з фізичних осіб Комсомольського відділення Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції.

 

Відвідати засідання комісії запросили фізичних осіб – підприємців, які мають найманих працівників, не зареєстрованих у центрі зайнятості, керівників підприємств, що мають заборгованість із заробітній платі та по єдиному соціальному внеску.

У ході роботи заслухали пояснення фізичних осіб–підприємців, які мають найманих працівників, не зареєстрованих у центрі зайнятості, інформацію про підприємства, що мають заборгованість із заробітної плати та по єдиному соціальному внеску, обговорили виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.01.2014р. № 13.

Ю.М.Муха вкотре акцентував увагу суб’єктів господарювання, що  наймані працівники обов’язково повинні бути оформлені, навіть якщо вони перебувають на випробувальному терміні, а заробітна плата найманих працівників повинна відповідати нормам чинного законодавства.

 

За підсумками засідання голова комісії доручив відповідним службам до 27 лютого 2014 року підготувати списки та запросити боржників по єдиному соціальному внеску або інших податках до бюджету та доповісти відділу Державної виконавчої служби про виконану ними роботу, щодо стягнення боргу.