НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

4.02.2014, 16:42

На апаратній нараді комунальних служб під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Геннадійовича Бикова порушувалися нагальні питання діяльності житлово-комунальної сфери міста.

Одним із перших було порушено питання щодо незадовільної роботи КП ВУВКГ Комсомольської міської ради з підготовки матеріалів для встановлення тарифів на центральне водопостачання і водовідведення, які повинні бути затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Перший заступник міського голови дав доручення директору департаменту ЖКГ П.Б.Василюку розібратися в ситуації, директору КП ВУВКГ О.О.Пурику підготувати письмове пояснення.

У ході роботи обговорили питання щодо аварій мережі електропостачання до двох будинків КЖЕП №2 і чотирьох КЖЕП №4, але представників ПАТ «Полтаваобленерго» на оперативній нараді не було. Дмитро Геннадійович знову підняв питання аварійного відключення електрозабезпечення, яке трапилося на позаминулому тижні і призвело до збою в роботі центральних теплових пунктів №10 і №12. Наголосив на необхідності надання акту технічного розслідування причин аварії Комсомольською філією ПАТ «Полтаваобленерго».

Дмитро Геннадійович Биков з’ясував питання охорони території в районі водозабірних споруд з метою обмеження риболовлі. Наголосив на проведенні обласних навчань з цивільного захисту 25 лютого 2014 року. Керівникам структурних підрозділів дав доручення щодо надання пропозицій для участі в спільних навчаннях з ЦЗ в місті.

Начальник управління по інвестиціях і будівництву О.М.Кравченко доповів про підготовку документації для встановлення камер відеоспостереження на вулицях міста, щодо стану готовності проекту на виділення додаткової ділянки для міського кладовища.