ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО УРОЧИСТОСТЕЙ

5.02.2014, 10:15

З метою підготовки та проведення в 2014 році в Комсомольську Року учасників бойових дій на території інших держав, 25-ї річниці виведення  радянських військ з Афганістану   міський голова С.А.Супрун 4 лютого зібрав у малій залі виконкому міської ради оргкомітет.

 

У заході взяли участь секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара, начальник управління соціального захисту населення С.П.Чернявська, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, начальник відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, начальник відділу житла, розвитку доріг, благоустрою департаменту управління житлово-комунального господарства В.І.Гирявець, заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» Н.Я.Сизченко, депутат міської ради В.М.Марховець, голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) м. Комсомольська В.М.Рубан, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко, голова правління ГО ГФ «Міська міліція» С.О.Хряпа, директор комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренков, головний спеціаліст відділу культури і туризму М.М.Сидорчук, головний спеціаліст відділу культури і туризму Т.А.Луцій, представники ЗМІ.

 

Під час роботи відбулося узгодження пропозицій щодо підготовки й проведення в 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав, визначені завдання, які належить вирішувати найближчим часом. Присутні обговорили та затвердили формат відзначення пам’ятних дат поточного року: Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

 

Передбачені наступні заходи: тематичний концерт за участю гурту «Долг» (м.Тернопіль), урочистості в Палаці культури і творчості, зустріч міського голови та представників міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та сімей загиблих, вшанування пам’яті загиблих і померлих бійців, покладання квітів до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, поздоровлення та вшанування інвалідів війни та учасників бойових дій у лікарні, традиційний турнір з боксу, виставка фотографій, дитячих малюнків на військово-патріотичну тематику та інше.

 

Протягом року відбудуться зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами та членами родин загиблих і померлих воїнів для виявлення соціальних проблем та вжиття заходів щодо їх вирішення, буде організовано відвідування вдома та в лікарнях немобільних інвалідів, учасників бойових дій та членів сімей воїнів, загиблих на територіях інших держав, забезпечено лікування й оздоровлення зазначених категорій громадян у лікувально-профілактичних закладах. Пройдуть також заходи щодо поліпшення соціально-побутових умов інвалідам з числа учасників бойових дій, учасникам бойових дій на території інших держав та членам сімей загиблих воїнів. Окрім того, заплановано встановлення на алеї Слави Меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам», проведення впорядкування місць поховань загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів.

 

У ході дискусії Сергій Андрійович зазначив, що у той час, коли в країні ситуація нестабільна, особливу увагу треба звернути на патріотичне виховання молодого покоління. Керівник міста просив заступника міського голови Н.Д.Угнічеву розширити коло заходів за участю молоді Комсомольська.