ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

5.02.2014, 11:51

4 лютого у другій половині дня С.А.Супрун, міський голова, провів особистий прийом громадян.

 

Згідно із попереднім записом на прийом з’явилося  7 комсомольчан.

 

Основні проблеми, з якими зверталися мешканці міста, стосувалися питань житлово-комунальної сфери, земельних питань, вирішення житлових проблем, працевлаштування.

 

У ході прийому до міського голови звернулися голови ОСББ №8 та №9 зі скаргою про відсутність прибирання снігу з проїжджої частини дороги біля будинків ОСББ.

 

На особистий прийом до керівника міста повторно завітав пенсіонер з пропозицією змінити рух пасажирського транспорту за маршрутом «Комсомольськ-Кременчук». Комсомольчанин звернувся до міського голови  із проханням включити до вищезазначеного маршруту і мікрорайон №15.

 

Очільник Комсомольська ретельно розглянув кожне звернення, поспілкувався із заявниками.

 

«На кожне звернення ми відреагуємо і дамо чітку відповідь. Переконаний, що переважну кількість питань вдасться врегулювати. З мого боку не буде жодних формальних відписок, адже я настроєний на конструктивну роботу,» - зазначив Сергій Андрійович.

 

За результатами особистого прийому міський голова дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів виконкому Комсомольської міської ради вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань та повідомити його особисто про результат.