МОЛОДІЖНІ МУНІЦИПАЛЬНІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

6.02.2014, 08:33

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулися молодіжні муніципальні громадські слухання «Партнерство молоді, влади та громади у процесах прийняття рішень щодо реалізації молодіжних проектів у 2013 році та їх реалізація у 2014 році». Учасниками молодіжних слухань-2014 стали міський голова Сергій Андрійович Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, депутати Комсомольської міської ради, начальники відділів Комсомольської міської ради, директори шкіл, учнівська молодь міста, представники громадських організацій, ЗМІ.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Володимирівна Оробченко доповіла присутнім про реалізовані в 2013 році проекти Програми розвитку молодіжної політики в місті Комсомольську:  «Центр глобального молодіжного партнерства» за напрямками Міжнародний молодіжний «Training-camp»-2013 (відділ у справах сім’ї та молоді), «Я корисний для громади» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2),«Український дивограй» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),«Слов’янський союз дитячої дипломатії» (гімназія  ім. В.О.Нижниченка),  «На шляху до європейського дому» (НВК  ім. Л.І. Бугаєвської), «Партнерів єднає мелодія пісні» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) і«Я – комсомольчанин» – урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних Сил України (відділ у справах сім’ї та молоді, Комсомольсько-Козельщинський об’єднаний міський військовий комісаріат), вуличні акції, інформаційно-просвітницька діяльність (відділ у справах сім’ї та молоді), «Тепло дитячих сердець» (Парламент дітей м. Комсомольська, Дитяча рада), «Стежинами рідного краю» (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), урочиста церемонія нагородження талановитої та обдарованої молоді «Твоє майбутнє, Комсомольськ» (відділ у справах сім’ї та молоді), «Георгіївська стрічка» (відділ у справах сім’ї та молоді, Парламент дітей, НВЗ міста).Програма розвитку та підтримки сім’ї, охорона материнства та дитинства реалізувалася через проекти «Сім’я року» (відділ у справах сім’ї та молоді), «Багатодітна родина» (відділ у справах сім’ї та молоді), «Хай серце не втрачає доброти» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4). Щиро подякувала всім учасникам проектів, побажала нових звершень  і наснаги, творчості.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун, вітаючи учасників молодіжних муніципальних громадських слухань, наголосив: «Майбутнє нашої держави, нашого міста – це сучасна молодь, яка має великий потенціал, запал та енергію. Саме у молодому віці бажано спрямувати їх у правильне русло — розбудову суспільства, формування активної особистості, молодого політикуму. За участю молоді, яка має активну громадянську позицію, можливі позитивні зрушення в житті нашої територіальної громади, регіону чи держави.

Міська влада надає можливість молодим учитися керувати рідним містом, бути тут господарями, працювати на благо громади, залучає її як рівноправного партнера до процесу прийняття рішень, поважає думку молодої людини. Влада через підтримку молодіжної ініціативи сприяє формуванню майбутнього кадрового потенціалу управління громадою.

Завдяки такій політиці ми маємо молодіжних лідерів, які не на словах, а на ділі беруть участь у формуванні міського бюджету, визначають пріоритети в розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську».

Представники шкіл міста й громадської організації «Центр «Родіс» презентували виконану роботу щодо реалізації проектів. Активних учасників проектів нагородили Подяками міського голови. У ході роботи учасники  молодіжних муніципальних громадських слухань «Партнерство молоді, влади та громади у процесах прийняття рішень щодо реалізації молодіжних проектів у 2013 році та їх реалізація у 2014 році» прийняли резолюцію.