ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

7.02.2014, 16:26

6 лютого 2014 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли члени комісії відповідно до списку.

 

Згідно із  порядком денним на засіданні розглянуто питання готовності об’єктів господарювання міста, комунальних служб до пропуску льодоходу й повені в 2014 році.

 

У ході роботи обговорено стан обліку, утримання й готовності до використання за призначенням та проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в Комсомольську. Члени міської комісії ТЕБ та НС затвердили План графік проведення комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту в місті на 2014 рік.

 

Начальник Комсомольського МВ УДСНС України в Полтавській області  О.М.Стеценко поінформував про заходи з попередження виникнення надзвичайних ситуацій (у тому числі пожеж у побуті, загибелі громадян), що реалізуються в Комсомольську.

 

Заслухали доповідь начальника Комсомольського ЦТП №10 ПФ ПАТ «Укртелеком» В.Л.Великородного про готовність системи оповіщення та інформування у сфері цивільного захисту щодо виникнення або можливої загрози виникнення надзвичайних ситуацій. В.Л.Великородний прокоментував, що система оповіщення в Комсомольську знаходиться в робочому стані, але на сьогодні наявні певні проблеми з ремонтом апаратури, що потребують подальшого вирішення.

 

На особливому контролі у голови міської комісії з  питань ТЕБ та НС перебуває питання про стан працездатності системи пожежогасіння та димовідведення в житлових будинках підвищеної поверховості № 18, №22 по вулиці Конституції. У ході засідання визначено спільні заходи щодо відновлення роботи системи, керівникам департаменту житлово-комунального господарства й Комсомольського МВ УДСНС України в Полтавській області  надано відповідні доручення.

 

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, перший заступник міського голови Д.Г.Биков повідомив, що наприкінці лютого Комсомольськ візьме участь у проведенні командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту в Полтавській області.