АПАРАТНА НАРАДА

10.02.2014, 13:06

Чергова апаратна нарада під головуванням міського голови С.А.Супруна пройшла у виконкомі Комсомольської міської ради Полтавської області 10 лютого 2014 року.

 

Міський голова акцентував увагу присутніх на нараді керівників підрозділів та служб на важливих питаннях життєдіяльності міста, актуальних проблемах, що потребують негайного вирішення, недоліках у роботі служб.

 

Сергій Андрійович поінформував про стан виконання бюджету міста. На сьогоднішній день у бюджеті наявний дефіцит фінансового ресурсу по захищених статтях. У зв’язку із цим керівник міста звернувся до головних розпорядників коштів із проханням збалансувати фінансові потреби із наявними можливостями, доопрацювати кожну цифру видатків міського бюджету та доповісти про виконану роботу особисто.

 

У ході наради міський голова дав ряд доручень керівництву департаменту житлово-комунального господарства, КВП «Комсомольськтеплоенерго», правоохоронним органам щодо вирішення проблемних питань, з якими звернулися комсомольчани під час прямого ефіру на каналі кабельного мовлення ТОВ «ТРК «ГОК» циклу телепередач «Діалог з владою» 30.01.2014.  

 

У зв’язку із підвищенням температури повітря, настанням відлиги очільник міста наголосив на необхідності у цей період приділити більше уваги патрулюванню рятувальниками та правоохоронцями берегів водних об’єктів території міської ради з метою недопущення нещасних випадків на льоду.

 

С.А.Супрун також доручив керівництву ДАІ посилити контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху на вулицях Комсомольська.

 

Про стан злочинності в місті протягом останніх 2-х тижнів доповів начальник Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області І.Г.Туль: «Ситуація щодо масового порядку в Комсомольську відносно спокійна. За звітний період у місті сталося 2 пожежі, 1 розбійний напад, злочинця затримано».

 

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов зазначив, що санітарно-епідеміологічна ситуація на території міської ради стабільна: вода у водоймах відповідає санітарним нормам, показник захворюваності  населення Комсомольська  на ГРІ та грип на сьогодні нижче епідпорогового показника на 12%, а показник захворюваності  школярів нижче епідпорогового показника на 58%, спалахів інфекційних захворювань не зафіксовано.