НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

11.02.2014, 08:52

На апаратній нараді комунальних служб під головуванням міського голови Сергія Андрійовича Супруна порушувалися актуальні питання житлово-комунального господарства міста.

 

Сергій Андрійович черговий раз наголосив на безперебійній роботі підприємств міста, що забезпечують водо- й енергопостачання.

 

Вкотре звернув увагу Комсомольської філії ПАТ «Полтаваобленерго» на забезпечення злагодженої роботи підприємства, на співпрацю  із КЖЕПами з метою надання безперебійних послуг населенню міста з енергопостачання, зокрема недопущення аварій, що сталися на кабельних мережах до будинків по вул. Миру, 9 та Гірників, 33.

 

Директору КП ВУВКГ Комсомольської міської ради О.О.Пурику вказав на недопущення несвоєчасності подачі матеріалів для встановлення тарифів на центральне водопостачання і водовідведення, які повинні бути затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

 

Начальнику відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства В.І.Гирявцю дано доручення щодо активної співпраці із комунальним підприємством «Спецсервіс-Кременчук» по відлову бродячих тварин.