ПОВІР У СЕБЕ

12.02.2014, 12:08

10.02.2014 в м. Кременчуці відбувся обласний легкоатлетичний турнір серед дітей-інвалідів в залік спартакіади «Повір у себе» на приз почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду В.М.Матицина.

Наше місто представляла команда у складі 9 спортсменів легкоатлетів відділення міської філії «Інваспорт» (тренер Бодрік Т.А.). Кращі результати показали: Крамаренко Тетяна (три І місця), Конєв Володимир (три І місця), Роздайбіда Анастасія (два І місця), Хованець Віталій (три І місця), Новик Віталій (два ІІ місця), Опара Станіслав (три ІІ місця), Малихіна Тетяна (три ІІ місця). Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та призами.

Ці змагання були першими в поточному році. Попереду у спортсменів відбіркові змагання в м. Полтава. Переможці увійдуть до складу збірної команди Полтавської області та візьмуть участь у фінальних змаганнях спартакіади «Повір у себе», які пройдуть в м. Євпаторія в кінці травня. Сподіваємося, що наполегливі тренування юних легкоатлетів сприятимуть тому, що до складу збірної увійдуть і гідно представлять Полтавщину кращі спортсмени нашого міста.

Спеціаліст філії «Інваспорт»
Т.В.Амельченя