ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МОЛОДОГО ЛІДЕРА»

12.02.2014, 16:53

З 12 по 20 лютого 2014 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради розпочато заняття в «Школі молодого лідера» для членів учнівського самоврядування навчальних закладів міста та підлітків із громадських об’єднань Дитяча рада та Парламент дітей м.Комсомольська.

Нове покоління небайдужих дітей та підлітків, які у вересні 2013 року заявили про своє бажання брати участь у громадському житті міста, впливати на процеси прийняття рішень, що стосуються сім’ї та молоді, проходять цикл навчання, до якого залучені фахівці органу місцевого самоврядування, відділу освіти, тренери програми «Рівний-рівному».  

Мета тренінгів: розвиток лідерських якостей у підлітків, усвідомлення себе як значущого члена територіальної громади, здатного до прийняття рішень та формування почуття відповідальності за власні дії.

«Школа молодого лідера» стимулює творчу та соціальну активність підлітків та молоді, створює умови для їх самореалізації, гуртує молодь у єдину команду, здатну вирішувати проблеми дітей, підлітків та молоді у Комсомольську.

У місті є висококваліфікована команда тренерів, які мають відповідну підготовку по програмі «Рівний-рівному», досвід яких вивчався в Україні у 2005-2008 рр. Теми тренінгів «Спілкуємось та діємо», «Як стати успішною людиною», «Знаємо та реалізуємо свої права» та «Як стати лідером» доручено тренерам Мартинович Н.В. (у програмі «Рівний-рівному» з 2004 року), Федішевій В.Л. (у програмі «Рівний-рівному» з 2007 року), Федоренко Л.Ф.  (у програмі «Рівний-рівному» з 2006 року) та Ткаченко С.В. (у програмі «Рівний-рівному» з 2004 року). Ці фахівці мають позитивний та дієвий досвід роботи у тренінгах, були запрошені для роботи у літніх міжнародних таборах для дітей та підлітків.

Маємо сподівання, що «Школа молодого лідера» та її випускники дадуть територіальній громаді м.Комсомольська нових молодіжних лідерів, які продовжать естафету молодіжних проектів та молодіжного руху не тільки в місті, а й регіоні та в Україні.

Т.В. Оробченко,
начальник відділу у справах сім’ї та молоді