СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ СУПРУН ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБЛАСНИХ РАД І ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

14.02.2014, 09:25

12 лютого в Ялті відбувся Всеукраїнський форум представників обласних рад і Верховної Ради Автономної Республіки Крим, в якому взяли участь керівники обласних рад, Ради міністрів та Верховної Ради Автономної Республіки Крим, представники Адміністрації Президента України, Державного Фонду сприяння місцевому самоврядуванню.

У роботі форуму взяв участь Комсомольський міський голова, голова Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Сергій Андрійович Супрун.

У ході форуму були розглянуті питання: «Шляхи виходу з політичної кризи, що склалася в Україні – регіональний погляд» та «Роль органів місцевого самоврядування в конституційному процесі», визначено єдину регіональну стратегію зі збереження територіальної цілісності держави, забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності в Україні.

Учасники Всеукраїнського форуму ухвалили резолюцію з пропозицією відмовитися від насильства та створити двопалатний парламент. Пропонується – одну палату сформувати з політичних партій на пропорційній основі, а іншу – з представників від регіонів за мажоритарним принципом. Для якнайшвидшого розв’язання політичної кризи треба уникати ультиматумів і застосування сили. А до переговорів між владою та опозицією залучити представників територіальних громад.