Привітання міського голови!

14.02.2014, 11:54

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25 річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Щорічно український народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

Сьогодні 213 воїнів-інтернаціоналістів мешкають у місті Комсомольську, 151 із них служив у Афганістані. У роки війни загинуло 4 воїни-комсомольчанини, 32 герої-земляки не дожили до пам’ятної дати.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, родинного тепла, творчої наснаги та плідної праці на благо Комсомольська й всієї України.

 

З повагою міський голова
Сергій Андрійович Супрун.