ЯСКРАВІ КВІТИ ВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІ Й ГЛИБОКОЇ ПОШАНИ

17.02.2014, 10:05

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 15 лютого відбувся урочистий мітинг і покладання квітів, вінків до меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам».

Почесними гостями урочистого мітингу були міський голова Сергій Андрійович Супрун, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Станіславович Іванов, голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Миколайович Рубан, голова міської Ради ветеранів війни та праці Віра Минівна Станицька.

Відкрив мітинг міський голова С.А.Супрун. Зі словами глибокої поваги й вдячності звернувся  Сергій Андрійович до воїнів-інтернаціоналістів: «Афганська війна залишила тяжкі наслідки для Комсомольська. 151 комсомольчанин був призваний на службу до Афганістану. Четверо з них загинули в пекельному горнилі тієї страшної війни, а за ці роки 32 особи з числа колишніх афганців померли. На сьогодні в Комсомольську загін учасників афганської війни та інших локальних конфліктів, і в тому числі тих, що Україна направляла миротворчі контингенти за роки своєї незалежності, нараховує 213 воїнів-інтернаціоналістів. Ми завжди будемо пам`ятати всіх тих, хто загинув, виконуючи завдання Батьківщини. Сьогодні ми вшановуємо їх самих, пам`ять про них і низько вклоняємося батькам та родинам загиблих. Ми дуже вдячні всім вам, хто продовжує брати активну участь у розбудові держави, громадському житті, патріотичному вихованні молодого покоління міста. Користуючись нагодою, хочу наголосити: Комсомольська міська рада, її виконавчий комітет, реалізуючи державну політику у сфері соціального та правового захисту ветеранів, завжди будуть відстоювати ваші, шановні учасники бойових дій, права й надавати вам всебічну підтримку». Міський голова побажав учасникам бойових дій на території інших держав добра й щастя, миру й достатку, міцного здоров'я і довгих років життя.

Слова шани й подяки адресував воїнам-інтернаціоналістам перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С. Іванов, щиру вдячність за подвиг в ім’я народу висловила голова міської Ради ветеранів війни та праці В.М.Станицька, братські слова за витримку й стійкість духу сказав голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.М.Рубан.

Усі присутні разом з ветеранами-афганцями вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. 

По закінченню мітингу комсомольчани поклали яскраві квіти вічної пам’яті й глибокої пошани до ніг воїнів-афганців на меморіальній споруді «Воїнам-інтернаціоналістам».

А потім усіх бажаючих запросили на польову кашу.