Стартує мистецький фестиваль «Дніпрова хвиля»

17.02.2014, 14:01

Уже котрий рік поспіль протягом лютого під патронатом міського голови  С.А.Супруна проводиться міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва  «Дніпрова  хвиля». Метою фестивалю є виявлення і підтримка юних талантів та обдарованих дітей, розвиток  дитячих  творчих колективів міста. 

За попередньо складеним графіком пройдуть відбіркові тури, під час яких буде проведено огляд самостійних творчих колективів та колективів, що працюють на базі загальноосвітніх закладів, ЦД та ЮТ, професійного гірничого ліцею, професійного будівельного ліцею та інші.

У фестивалі беруть участь: солісти-вокалісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі та хореографічні колективи  естрадної  і народної спрямованості. Вік учасників – від 6 до 20 років. Для участі у відбіркових турах фестивалю учасники заповнюють і подають  заявки встановленого зразку, заклад готує і подає разом із заявками від колективів програму виступу своїх учасників.

Підсумки мистецького фестивалю «Дніпрова хвиля» будуть оголошені під час заключного гала – концерту учасників фестивалю. У кожному жанрі та віковій категорії будуть визначені  переможці, що посіли І, ІІ та ІІІ місце, які отримають від міського голови дипломи лауреатів фестивалю та цінні подарунки. Інші учасники, які також будуть відібрані членами журі для участі у гала – концерті, стануть дипломантами фестивалю.

Тож, запрошуємо всіх бажаючих 26 лютого на відбіркові тури міського фестивалю-конкурсу «Дніпрова  хвиля», що будуть проходити з 9.00 до 16.00 години у великому залі ПК і Т. Вхід вільний.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу культури і туризму (вул. Миру, 22, тел.: 2-52-07, 2-17-27).

 

Відділ культури і туризму