МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН ВІДВІДАВ КОМСОМОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД

18.02.2014, 09:13

Cвій робочий тиждень міський голова С.А.Супрун розпочав із робочого візиту в Комсомольський центр ПМСД, створений в результаті реформування швидкої допомоги рік тому.

 

Наразі у місті співпрацюють Комсомольська підстанція екстреної медичної допомоги та Комсомольський центр ПМСД, що надає невідкладну допомогу мешканцям.

 

Головний лікар Комсомольського центру ПМСД О.М.Третяков доповів міському голові про результати роботи закладу. У складі Комсомольського центру ПМСД працюють наступні структурні підрозділи: відділення невідкладної допомоги, замісної підтримуючої терапії, спортивної медицини.

 

Відділення невідкладної допомоги Комсомольського центру ПМСД виконує функції, що не передбаченні в переліку послуг екстреної медичної допомоги. У 2013 році, при наявності однієї цілодобової бригади, лікарі невідкладної медичної допомоги центру опрацювали 5090 викликів, у тому числі: до хронічних хворих - 859 виїздів, онкохворих - 2271 виїзд, ургентних хворих - 267 виїздів, з метою транспортування хворих - 246 виїздів, констатації смерті - 304 виїзди. У 418 випадках медики невідкладної медичної допомоги відпрацювали екстрені виклики, страхуючи бригади Комсомольської підстанції екстреної медичної допомоги в наслідок повної зайнятості цих лікарських бригад. Завідувач Комсомольської підстанції екстреної медичної допомоги П.В.Лєтунов наголосив на потребі у залученні додаткових кадрів. На сьогодні дефіцит у лікарях у регіоні становить 687 осіб. Сергій Андрійович підкреслив, що дане питання є дійсно актуальним для Комсомольська. Міська влада з метою залучення кадрів у медичну та освітянську галузі впроваджує сучасний удосконалений підхід до вирішення житлових питань для фахівців бюджетної сфери. Виконавчим комітетом Комсомольської міської ради розроблено та затверджено декілька Положень про придбання на пільгових умовах квартир. Крім того, міською владою було прийнято рішення щодо забезпечення житлом на умовах оренди спеціалістів, які вкрай потрібні місту, зокрема лікарів вузького профілю.

 

У центрі функціонує також амбулаторне відділення замісної підтримуючої терапії, яке на сьогоднішній день відвідують 49 пацієнтів. Відділення існувало до реформування, було створено за підтримки міської влади, фінансується з міського бюджету. Сьогодні відділенню замісної підтримуючої терапії виповнилося 5 років. З часу відкриття амбулаторне відділення відвідало 126 пацієнтів. Двадцять два пацієнти  відділення мають постійне або тимчасове  місце роботи,  три жінки народили здорових дітей, один пацієнт оформив пенсію по інвалідності. Успішно закінчили програму 9 осіб, які потім були направлені в реабілітаційні центри. 

 

Організаційна робота по створенню та функціонуванню відділення спортивної медицини у м. Комсомольську триває.