СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18.02.2014, 16:22

18 лютого 2014 року у великій залі виконкому Комсомольської міськради Полтавської області під головуванням міського голови С.А.Супруна проведено сорок  першу сесію  міської ради шостого скликання.

 

На сесію запрошено керівників підприємств, організацій та установ, відділів та служб виконкому, депутатів обласної ради, прокурора міста, голову міського суду, начальника МВ УМВС України в Полтавській області, голову громадської ради при Комсомольській міській раді, керівника органу самоорганізації населення, представників засобів масової інформації.

 

Депутати міської ради розпочали пленарне засідання із розгляду фінансових питань. Начальник фінансового управління В.І.Баландіна прокоментувала пропозиції міського фінансового управління, що стосуються   збільшення видатків спеціального фонду по виконкому на суму 6,6 тис.грн. на погашення кредиторської заборгованості минулого року, збільшення видатків загального фонду по департаменту житлово-комунального господарства на суму 837,2 тис. грн. в основному на вирішення питань соціального захисту населення, благоустрою міста. У ході роботи внесено зміни до показників міського бюджету на 2014 рік.

 

Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік ознайомила депутатів зі змістом проекту рішення «Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам». Депутати міської ради погодили кошти в розмірі 80 тис. грн. для надання разової грошової допомоги малозахищеним громадянам територіальної громади.

 

Обранцями територіальної громади опрацьовано та затверджено проекти рішень з питань економічного розвитку, комунальної власності, внесено зміни до тимчасового переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

У рамках вирішення питань житлово-комунального господарства затверджено перелік заходів, видатки на які у 2014 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2014 рік, заходи по виконанню програми «Благоустрій міста» на 2014 рік».

 

Начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко поінформувала присутніх про виконання Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки у  2013 році. Протягом звітного періоду  служба активно працювала. Станом на 01.01.2014 рік до сімейних форм виховання влаштовано 80% дітей, комсомольчанами усиновлено 4 дитини, позбавлених батьківського піклування. Завдяки фінансовій підтримці ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК» у спортивно-оздоровчому таборі «Горизонт» організовано оздоровлено 28 дітей, які потребують особливого захисту. На базі медичного кабінету Центру соціально-психологічної реабілітації проведено курс реабілітації для дітей-інвалідів. Депутати міської ради взяли інформацію до відома.

 

У ході роботи затверджено Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2014 рік, внесено зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 17.12.2013 року «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на 2014 рік».

 

Депутати міськради у числі інших організаційних питань розглянули та затвердили зміни та доповнення до Регламенту Комсомольської міської ради Полтавської області, зміни до структури та чисельності управління праці та соціального захисту населення, апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області. Начальник управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявська запросила міського голову С.А.Супруна, секретаря Комсомольської міськради С.О.Калашнік, депутатів міської ради провести чергове виїзне засідання в закладі.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна прокоментувала ряд проектів рішень про поновлення прав користування земельними ділянками,  начальник УАіМ Л.В.Кириченко - питання архітектури і містобудування.