ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

19.02.2014, 14:31

У малій залі виконкому Комсомольської міської ради 18 лютого 2014 року відбулося засідання координаційної ради по роботі із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вела засідання голова ради, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева.

 

Члени координаційної ради по роботі із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, розглянули питання щодо результатів соціальної роботи працівників Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із сім’ями,  які перебували у складних життєвих обставинах. За  результатами соціальної роботи було прийнято рішення – соціальний супровід завершити з позитивним результатом (проблеми, які існували в сім’ї, вирішені).

 

Також на засіданні обговорили результати соціального інспектування сімей/осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги.

 

Для захисту прав та інтересів сімей  залучено інших суб’єктів соціальної роботи відповідно до проблем і потреб кожної сім’ї: управління праці і соціального захисту населення, Комсомольське відділення Державної міграційної служби, заклади охорони здоров’я, громадські організації.