КОМСОМОЛЬЧАНИ ВІТАЛИ ДЕЛЕГАЦІЮ З МІСТА ЧУГУЄВА

20.02.2014, 13:49

До Комсомольська завітала делегація з міста Чугуєва для вивчення передового досвіду роботи фахівців у рамках спільної програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні». До складу робочої групи ввійшли спеціалісти, які задіяні у виконанні заходів проекту: представники управління соціального захисту населення, спеціаліст відділу освіти, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і його заступник, головний лікар, головна медична сестра та головний бухгалтер Центру первинної медико-санітарної допомоги, головний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У малій залі виконкому Комсомольської міської ради гостей із Чугуєва зустрічав міський голова Сергій Андрійович Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Володимирович Ковпак, начальник відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, начальник УПСЗН Світлана Петрівна Чернявська, директор ТЦСО «Калина» Лідія Василівна Бабич.

Міський голова привітав гостей з нагоди приїзду до молодого міста на Дніпрі, коротко розповів про соціально-економічний розвиток Комсомольська, його досвід у наданні соціальних послуг населенню, про заклади, які створені з метою підвищення якості соціального обслуговування населення.

Протягом візиту учасники делегації вивчали досвід роботи з питань соціального захисту населення в УПСЗН, з питань надання соціальних послуг населенню в територіальному центрі, в тому числі організацію надання соціальних послуг людям з інвалідністю; вивчали передовий  досвід роботи центру сімейної медицини щодо створення умов універсального дизайну в медичній сфері, в освітянській сфері –  щодо створення умов для навчання дітей з інвалідністю  в закладах освіти. По кожному із напрямів була передбачена робота в групах.