Звернення керівників області

20.02.2014, 14:56

Зараз у державі глибока політична криза, яка, на жаль, призвела до масового протистояння в суспільстві. І вирішити її можливо винятково переговорним процесом політиків за «круглим столом».

І доки політики шукають компромісу, всі ми є заручниками цієї ситуації. Враховуючи це, ми звертаємося до усіх, хто нас чує і бачить, із проханням дотримуватися чинного законодавства України та забезпечити мир, спокій і правопорядок у нашому краї.

Ми неодноразово висловлювали гордість з того, що громада Полтавщини завжди демонструвала високий рівень правової свідомості й правової культури. На жаль, 19-го лютого не обійшлося без сутичок і в нашому чудовому місті.

Група молодих людей, озброєних заготовленою бруківкою, заточеними лопатами, граблями, сокирами, металевими прутами, вибуховими пристроями, начиненими гвіздками та скалками з каміння, близько 19-ї години спробували штурмом захопити приміщення Полтавської обласної державної адміністрації. Були понівечені вікна на 1-му та 2-му поверсі, а також розбиті стекла вхідних дверей. Та найстрашніше те, що молоді люди застосували свою силу та зброю до працівників міліції, які несли там службу. Внаслідок нападу, п’ять міліціонерів отримали травми різного ступеня тяжкості. Правоохоронцям довелося за для власного захисту та припинення правопорушення вжити адекватних заходів реагування. Наразі між організаторами заходу та правоохоронцями існує домовленість про недопущення застосування сили. Сподіваємося, що усім вистачить здорового глузду утриматися від насилля та зберегти життя і здоров’я усім учасникам заходів.

Полтавці завжди подавали приклад мирного, толерантного вирішення будь-яких проблем, проявляючи мудрість і зваженість.

 

За матеріалами сайту http://www.ltava.poltava.ua