МІСЬКА СПАРТАКІАДА ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

21.02.2014, 08:41

20 лютого у стрілецькому тирі Комсомольського гірничого технікуму відбулося відкриття міської Спартакіади допризовної молоді серед навчальних закладів міста, присвяченої вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та 25 річниці  виведення радянських військ з Афганістану. Захід пройшов за участі заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої,  начальника відділу з фізичної культури і спорту Віктора Володимировича Подрезана, головного спеціаліста відділу освіти Юрія Васильовича Омельянця, голови Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимира Миколайовича Рубана.

 

Надія Дмитрівна звернулася до молоді з вітальним словом, у якому зазначила, що міська Спартакіада допризовної молоді серед навчальних закладів міста проводиться в Комсомольську протягом майже тридцяти років. Метою заходу є перевірка стану фізичного розвитку допризовної молоді, залучення до занять фізичною культурою і спортом. Переможці представлятимуть місто на змаганнях обласного рівня. Цьогорічна Спартакіада приурочена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та 25-річчю  виведення військ з Афганістану в рамках відзначення Дня захисника Вітчизни.

 

Побажання успіхів і наполегливості адресували допризовникам В.В.Подрезан, Ю.В.Омельянець, В.М.Рубан.

Головний суддя змагань Володимир Іванович Джулаєв ознайомив із планом проведення Спартакіади. Юнаки будуть змагатися у вправності із стрільби, підтягування й  плавання.

 

За результатами змагань перше місце виборола команда Комсомольської гімназії ім.В.О.Нижниченка,  друге місце зайняли юнаки НВК ім.Л.І.Бугаєвської, третє місце посіла команда допризовників Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.