ФОРУМ БАГАТОДІТНИХ РОДИН

21.02.2014, 14:50

Велика зала виконавчого комітету Комсомольської міської ради зібрала учасників форуму багатодітних родин, у яких виховується троє та більше неповнолітніх дітей, «Соціальний захист та підтримка багатодітних родин у м.Комсомольську». Учасниками форуму були міський голова Сергій Андрійович Супрун, секретар міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, директор Благодійногофонду «Полтавського ГЗК» Вячеслав Данилович Мінязев, депутати міської ради, члени постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, завідуючі відділами та управліннями виконкому, ЦССССДМ, ССД,  УПСЗН, УОЗ, міський відділ освіти, адміністрації дошкільних та шкільних навчальних закладів, голови громадських організацій: «Багатодітна родина», «Центр «РОДІС», «Вікторія 7», «Батьківська рада»,  ЗМІ.

Сергій Андрійович Супрун, міський голова, привітав багатодітні родини: «Дозвольте від імені міської влади та від себе особисто вітати на форумі багатодітні родини нашого міста, які є дійсно золотим сімейним фондом міста Комсомольська. Сім’я – це життєдайний осередок, що приводить людину на світ Божий, плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу, завдяки яким кожен батько і мати мають реальну можливість повторити та продовжити себе у своїх нащадках.

Я впевнений, що в місті Комсомольську турбота про сім’ю є й буде одним із пріоритетних напрямків  розвитку громади. Тож сердечно бажаю кожній сім'ї й усій нашій великій родині Божої ласки, любові, злагоди, здоров'я, миру і добробуту». Сергій Андрійович подякував голові громадської організації «Багатодітна сім’я» Половій Наталії Миколаївні за багаторічну працю й вручив квіти й подарунок.

Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева ознайомила присутніх із соціальним моніторингом багатодітних родин: станом на 20 лютого 2014 року в м. Комсомольську зареєстровано 222 багатодітних родини, в яких виховується 692 неповнолітніх дітей. Протягом  2013 року до відділу у справах сім’ї та молоді, для занесення на облік як багатодітна родина  звернулось 37 сімей, які виховують 3-є неповнолітніх дітей, з них 7-ро батьків стали багатодітними, народивши двійню. У м. Комсомольську в партнерстві з ГО “РОДІС” з 2007 року реалізується проект “Сім’я року”. За 7 років урочистої церемонії відзначення сімей, які є взірцем для громади міста у вихованні дітей, взаємовідносин в родині між різними поколіннями та дітьми, стали 9 багатодітних родин, в яких виховується 53 дитини. За останні п’ять років 16 багатодітних матерів, які народили та виховали до 8-річного віку п’ятеро та більше дітей, отримали почесне звання України “Мати-героїня”. У 2013 році із 222 родин зареєстрованих у відділі у справах сім’ї та молоді, соціальне інспектування проведено у 200 родинах. З 1 січня 2014 року у відділі у справах сім’ї та молоді вже зареєструвалися 9 нових багатодітних родин.

Про соціальний захист та соціальні послуги, передбачені для сімей з дітьми, віком до 18-ти років на форумі розповіли начальник відділу персоніфікованого обліку УПСЗН Сокольська О.І., головний спеціаліст відділу освіти Павленко Л.П., заступник начальника управління охорони здоров’я  Дудник В.О., директор ЦСССДМ Запсельська О.О.

Голова громадської організації «Вікторія 7» Хіль Л.І. розповіла про роботу організації, акцентувала увагу присутніх на вчасному попередженні тяжкого захворювання раку молочних залоз.

Голова громадської організації «Багатодітна сім’я» Полова Наталія Миколаївна прозвітувала про роботу очолюваного об’єднання.

На форумі відбулися вибори правління громадської організації «Багатодітна сім’я». До новообраного складу правління ввійшли:  Бурим-Сідько Ніна Юріївна, Скомаровська Ганна Михайлівна, Пилипчук  Валерія Анатоліївна, Кашкан Володимир Анатолійович, Полова Наталія Миколаївна, Приходько Лариса Володимирівна, Лаптєва Олена Петрівна, Свястіна Марія Олександрівна,  Шавлай Світлана Миколаївна, Денисюк Руслан Вікторович, Грицун Людмила Михайлівна, Дроник-Третинник Наталя Володимирівна.

Головою громадської організації «Багатодітна сім’я» обрали Ніну Юріївну Бурим-Сідько.