Шановні комсомольчани!

21.02.2014, 15:26

В Україні в результаті трьохмісячної політичної кризи пролилася кров, загинули люди, багато поранених, зниклих наших громадян. Висловлюю щиросердне співчуття з приводу загибелі наших співвітчизників. Глибоко переконаний, що усі, від кого залежить підтримка стабільності в державі, повинні знайти спільне рішення шляхом переговорів, мирним шляхом, не допустити подальшого наростання протистояння.

 

Шановні комсомольчани, протягом усього цього часу у нашому місті зберігався мир та спокій. Я офіційно заявляю: сьогодні ситуація у Комсомольську є стабільною. Усі підприємства працюють у штатному режимі. Основне містоутворююче  підприємство ВАТ «Полтавський ГЗК», від якого в значній мірі залежить добробут більшості наших громадян, працює на повну потужність (у роботі 4 технологічні лінії). Із затримкою у кілька днів, але виплачуються пенсії, заробітні плати працівникам бюджетної сфери. Місто в повній мірі забезпечено грошовими коштами, продуктами харчування, паливно-мастильними матеріалами. Тому в Комсомольську немає жодних підстав для паніки та ажіотажу.

 

Я вдячний усім без виключення комсомольчанам за мирну й стабільну працю, за дотримання громадського порядку в нашій територіальній громаді. Разом із тим у місті проводиться цілодобове посилене патрулювання. Звертаюся до усіх комсомольчан із проханням проявити мудрість і витримку у цей непростий час,  зробити усе від нас залежне, щоб не допустити насильства у нашому місті. Зберігаймо спокій!

 

У разі виникнення підозрілих ситуацій прошу терміново повідомити про це на діючі гарячі телефонні лінії:

102

2-12-11

0503084588

2-15-07

2-26-59 

 

Комсомольчани,

розраховую на взаєморозуміння та на вашу підтримку!