УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

24.02.2014, 10:52

У малому залі Палацу культури і творчості пройшов урочистий захід з нагоди Дня захисника Вітчизни. Привітати ветеранів війни і праці завітали міський голова Сергій Андрійович Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, начальник відділу культури і туризму Ірина Іванівна Зеленська, голова міської Ради ветеранів війни та праці Віра Минівна Станицька.

 

Сергій Андрійович Супрун, звертаючись до присутніх, наголосив: «Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму та мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників Батьківщини. Найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину. Героїчні традиції старших поколінь отримала в спадок і підтримала наша молодь.  У 1979 році Радянський Союз увів війська в Афганістан –  «неоголошена війна» стала тяжким іспитом і трагедією для сотень тисяч людей. Воїни Радянської Армії з честю виконали свій службовий обов’язок перед Батьківщиною. Аварія на Чорнобильській АЕС у 1986 році стала ще одним іспитом на мужність та витримку наших захисників.

Сьогодні, коли в минулому залишилися ці трагічні події,  – в Україні у протистоянні загинули люди, які відстоювали свої інтереси, щоб жити у вільній демократичній європейській країні. Це страшна біда і трагедія, яка невимовним жалем і тугою торкнулася українських сердець».

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані.

 

Голова міської Ради ветеранів війни та праці Віра Минівна Станицька привітала в урочистій залі присутніх з Днем захисника Вітчизни.

 

Піснями про Велику Вітчизняну війну поздоровив глядачів хор ветеранів війни та праці.