МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН СКЛИКАВ ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24.02.2014, 11:20

23 лютого під головуванням міського голови Сергія Андрійовича Супруна відбулося  засідання 42 позачергової сесії Комсомольської міської ради Полтавської області. Взяти участь у роботі пленарного засідання прибула більшість народних обранців.

 

Керівник міста скликав депутатів міської ради з метою обговорити суспільно-політичну ситуацію в країні, прийняти спільне рішення щодо подальших дій у місті стосовно вимоги окремих мешканців Комсомольська демонтувати пам’ятник В.І.Леніну.

 

Насамперед, С.А.Супрун висловив думку, що головна суспільна цінність – людські життя, які втрачено в Україні в результаті невирішених вчасно політичних конфліктів, що призвели до силових протистоянь на вулицях міст. Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в Україні.

 

Користуючись нагодою керівник Комсомольська привітав присутніх чоловіків із Днем захисника Вітчизни, побажав міцного здоров’я, мирного неба над головою, злагоди, родинного затишку.

 

Відповідно до порядку денного присутні розглянули звернення декількох комсомольчан стосовно демонтажу пам’ятника В.І.Леніну, узгодили дії влади.

 

І.І.Зеленська, депутат міської ради, виступила із пропозицією зберегти монумент, не допустити проявів вандалізму, перенести монумент в іншу частину міста, бо він є частиною історії Комсомольська, яку треба зберегти для нащадків. Іриною Іванівною запропоновано альтернативне рішення: можливо на площі біля виконкому встановити новий монумент. Це може бути пам’ятник Т.Г.Шевченку, приурочений до 200-річчя від дня народження Кобзаря або з нагоди 55-річчя Комсомольська - пам’ятник його засновникам.

 

В.Г.Ткаченко, депутат міськради від Комсомольської міської організації партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", виступив у підтримку встановлення на площі пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 

Депутати Комсомольської міськради В.С.Іванов і І.М.Зінченко у своїх промовах зазначили, що рішення щодо подальшої долі пам’ятника В.І.Леніну стосується всієї територіальної громади міста. З метою прийняття виваженого, цивілізованого рішення потрібно врахувати думку громади, тому  необхідно  провести у Комсомольську громадські слухання.

 

 

Більше години в залі тривало обговорення. У ході роботи пленарного засідання виступали: депутати міської ради Н.Р.Карпець, О.М.Третяков, А.М.Соколенко, Дмитрівський сільський голова, член виконавчого комітету Комсомольської міської ради А.І.Прядко, голова міської ради ветеранів війни та праці В.М.Станицька, начальник юридичного відділу виконавчого комітету міськради О.П.Таран, мешканці міста С.О.Дігтяр, А.Гілевич.

 

За результатами обговорення одноголосно прийнято рішення про доцільність проведення громадських слухань з вищезгаданого питання, на час підготовки яких правоохоронцям Комсомольська доручено охороняти пам’ятник.