ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26.02.2014, 09:06

25 лютого 2014 року у малій залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області міський голова С.А.Супрун провів чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд важливих господарських, організаційних, соціальних питань.

 

Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Л.М.Матюшкіна прозвітувала про результати роботи підрозділу за 2013 рік. Лідія Миколаївна повідомила, що у поточному році загальна кількість звернень комсомольчан склала 1702 заяви, що у порівнянні із попереднім періодом менше на 275 заяв. У 2013 році із повторними заявами звернулося 7 громадян. Протягом звітного періоду позитивно вирішено 76,4% питань, на решту надано аргументовані роз’яснення. Аналіз проблем, порушений у зверненнях, свідчить, що питання соціального захисту, покращення житлових умов, комунального господарства як і раніше найбільше хвилюють мешканців міста.

 

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про забезпечення в місті реалізації державної політики у сфері соціального захисту громадян, які потребують підтримки з боку держави. Начальник управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявська озвучила статистику: за 2013 рік мешканці міста отримали державних соціальних допомог на суму 32,9млн. грн., у тому числі: сім’ї з дітьми – 27,2 млн. грн., малозабезпечені сім’ї – 810,8 тис. грн., інваліди з дитинства та діти-інваліди – 4,1 млн. грн., діти, батьки яких ухиляються від сплати аліментів – 849,9 тис. грн.

 

У ході роботи засідання розглянуто та затверджено проект рішення «Про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові по м.Комсомольську на 2014 рік». Головний лікар Комсомольської міської лікарні К.А.Шкляр повідомив, що не взяли участь у заготівлі крові в Комсомольську МВ УМВС в Полтавській області, ВАТ «Комсомольське АТП-153447», Полтавська філія ВАТ «Укртелеком» центр електрозв’язку №3 цех №6, ВУВКГ, КЖЕПи міста. Міський голова С.А.Супрун доручив директору департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку провести відповідну роботу серед комунальних підприємств Комсомольська, з їх числа залучити донорів до загальноміської акції.

 

Про підсумки виступів спортсменів міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях за 2013 рік доповідав начальник відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрезан. Члени виконкому активно обговорили результати роботи спортивної галузі в місті. Сергій Андрійович подякував керівникам ДЮСШ міста, В.В.Подрезану за ефективну організацію навчально-тренувальної роботи, якісну підготовку спортсменів, просив підтримати ініціативи керівництва, тренерського складу філії Полтавського регіонального центру «Інваспорт».

 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК, підполковник Е.М.Марченко прокоментував зміст проекту рішення «Про черговий призов громадян 1996 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу весною 2014 року». Зі слів військового комісару у 2014 році призов юнаків на службу відбуватиметься у внутрішні війська.

 

Узгоджено перелік проектів на виконання у 2014 році Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Комсомольську на період до 2015 року та Програми розвитку молодіжної політики в м.Комсомольську на період до 2015 року.

 

На розгляд присутніх винесено проект рішення щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території. Даним проектом рішення пропонується повернути механізм сплати населенням послуг з утримання будинку та прибудинкової території, що діяв у місті з 1 березня 2013 року, а саме: 2,20 грн. – тариф 1 м² загальної площі для 1-го поверху, 2,24 грн. – тариф 1 м² загальної площі для інших.  При цьому тариф залишається дотаційним з міського бюджету, але в межах фінансових можливостей.

 

Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію керівників комунальних підприємств «СпецЕко», «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», КЖЕП №4 про результати фінансово-господарської діяльності за 2013 рік, затвердили зміни до статуту ДНЗ міста та Комсомольського центру ПМСД.

 

Серед іншого на засіданні обговорено питання житла, комунальної власності, архітектури та містобудування, прийнято відповідні проекти рішень.