Інформація!

27.02.2014, 09:25

Інформація
про роботу адміністративної комісії

 

Серед делегованих повноважень, які здійснюють виконавчі органи міської ради, є і розгляд справ про адміністративні правопорушення. 

Міська адміністративна комісія діє на підставі рішення виконкому в складі: голова комісії, 2 заступники голови комісії, відповідальний секретар та 10 членів комісії.

У своїй роботі комісія керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Положенням про адміністративні комісії, рішеннями Комсомольської міської ради та її виконавчого комітету, Статутом територіальної громади міста Комсомольська та іншими законодавчими актами.

Основними завданнями адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, підтримка встановленого порядку, зміцнення законності, охорона прав і свобод громадян, запобігання правопорушенням, виховання громадян.

Протягом звітного періоду на розгляд адміністративної комісії було надано 241 протокол про адміністративне правопорушення. Під час підготовки до розгляду справ про адміністративні правопорушення, 7 протоколів було повернуто як такі, що були складені з порушенням вимог, встановлених Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

Завантажити повний текст ( pro-robotu-admn.-komsyi-v-2013roc.doc )