«ДОВГОЛІТТЯ АКТИВНЕ – ЦЕ НАША МЕТА»

28.02.2014, 14:51

У Комсомольському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» вже п’ятий рік працює клуб ділових жінок «Співзвуччя», що об’єднує цікавих людей, які продовжують активний спосіб життя. До виходу на заслужений відпочинок жінки обіймали керівні посади в бюджетній сфері, на виробництві, працювали в органах державної служби, освіти, медицини. За плечима багатий життєвий досвід, і участь у роботі клубу допомагає їм зробити своє життя наповненішим і змістовнішим. Керівник клубу Касьянова Людмила Шайфулівна, характеризуючи своїх учасниць, говорить про них із теплотою  і любов’ю: «Загадкові, впевнені в собі, талановиті, очі випромінюють тепло й радість».

У вітальні ТЦСО «Калина» пройшов святковий захід з нагоди п’ятиріччя клубу «Співзвуччя», одного з наймолодших об’єднань закладу. Перше засідання пройшло 18 лютого 2009 року за ініціативи Лепетенко А.І. й Дульнєвої Л.А. при підтримці директора ТЦСО «Калина» Бабич Л.В. Усього було на початку роботи клубу 8 осіб, а сьогодні уже 37. Робота й спілкування у «Співзвуччі» допомагають поповнювати духовну скарбницю, зустрічатися із цікавими людьми нашого міста, знайомитися із його історією (бо й члени клубу жива історія міста), вивчати творчість відомих українських  і світових письменників, письменників-сучасників. Дякуючи роботі в клубі, учасниці слухали чудову музику, відвідували виставки сучасних художників,  наповнювали своє дозвілля.  Не дивно, що девіз ділових жінок – «Довголіття активне – це наша мета».

Директор Комсомольського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» Лідія Василівна Бабич вручила святковий пиріг, сердечно привітала «Співзвуччя» з маленьким ювілеєм, побажала наснаги й творчості, подякувала за змістовну й активну роботу.

А вітали іменинниць члени клубу педагогів-ветеранів «Світоч», учасниця гурту «Осіннє золото». А Людмила Дмитрівна Гавриш написала вірш-подяку працівникам територіального центру «Калина».

Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева побажала творчому клубу ділових жінок «Співзвуччя» нев’янучої молодості, радості та краси. «В усі часи ви, наші дорогі матері, були і залишаєтеся символом щастя, миру й злагоди у сім’ї та суспільстві. І не даремно в Україні вас називають Берегинями. Своєю невтомною турботою про родину, вірністю й добротою, ніжністю й милосердям ви заслужили шану і глибоку повагу!»

Члени клубу поетичними рядками розповіли про яскраві моменти життя «Співзвуччя», пригадали пісні своєї молодості, співали сучасні. Завершилося свято щирими розмовами з чаюванням.