Звернення депутатів Комсомольської міської ради, міського голови С.А.Супруна

28.02.2014, 16:54

Шановні лідери політичних фракцій, комсомольчани!

 

Сьогодні по країні прокотилася хвиля – у містах масово зносять пам’ятники В.І.Леніну. Знищення пам’ятників супроводжувалося порушенням громадського порядку. За даними фактами порушені кримінальні провадження, але жодне не розкрито.                                                      

27 лютого 2014 року надійшло колективне звернення від учасників загальних зборів громадської ради при Комсомольській міській раді та інших громадських організацій та об’єднань міста. Комсомольчани звернулися із проханням не допустити актів вандалізму, забезпечити стабільність громадського порядку в місті, вжити заходів щодо збереження пам’ятника В.І.Леніну шляхом його демонтажу.

На підставі такого звернення 28 лютого 2014 року було проведено позачергове засідання депутатського клубу «Діалог», у ході якого обговорили питання про подальше знаходження пам’ятника  В.І. Леніну на площі біля будівлі Комсомольської міської ради Полтавської області.

Результатом обговорення стало рішення:

  1. До 1 квітня 2014 року ввести мораторій на проведення політичних акцій в місті.
  2. Якщо буде зростати напруження навколо пам’ятника В.І.Леніну, міському голові прийняти розпорядження (з наступним затвердженням на сесії міської ради) або зібрати засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради з питання демонтажу пам’ятника.
  3. Звернутися до лідерів міської організації КПУ та до лідерів усіх політичних  партій з проханням не проводити мітинг біля пам’ятника В.І. Леніну 01.03.2014 року.
  4. Звернутись до правоохоронних органів та керівників підприємств з проханням посилити охорону громадського порядку. У разі необхідності застосувати роботу відповідних загонів по забезпеченню громадського порядку в місті. 
  5. Місцем щодо прийняття рішень та координації дій по наведенню порядку і по збереженню спокою в місті Комсомольську визначити будівлю Комсомольської міської ради Полтавської області по вул. Миру, 24.

Тож звертаємося до вас із проханням підтримати рішення засідання депутатського клубу «Діалог», адже ми з вами вболіваємо за долю своїх дітей, онуків і взагалі за долю й майбутнє всієї України.

Давайте відкинемо всі політичні амбіції, разом згуртуємося та спрямуємо свої зусилля на досягнення спільної, єдиної мети - зберегти мир і спокій у нашому місті, у наших родинах.

Не допустимо напруженості в суспільстві. Територіальна громада міста Комсомольська за цілісність і стабільність, за національну єдність.