ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ДЕПУТАТСЬКОГО КЛУБУ «ДІАЛОГ»

3.03.2014, 08:17

У п’ятницю міський голова Сергій Супрун ініціював проведення позачергового засідання депутатського клубу «Діалог». У роботі засідання взяли участь депутати Комсомольської міської ради, заступники міського голови, представники ЗМІ.

На порядку денному - питання збереження громадського спокою, миру та злагоди у Комсомольську. Керівник міста ознайомив присутніх із змістом звернень, що надійшли до виконкому останнім часом. Одні заяви стосуються питання подальшого знаходження пам’ятника  В.І. Леніну на площі біля будівлі Комсомольської міської ради Полтавської області, інші - проведення мітингу щодо захисту історичного пам’ятника.

Міський голова зібрав народних обранців з метою прийняти колективне рішення про хід подальших дій, спрямованих на забезпечення порядку в місті. С.А.Супрун зазначив, що головна цінність, якою міська влада повинна керуватися сьогодні, це людські життя, здоров’я мешканців, тому рішення повинно бути виваженим, відповідати інтересам територіальної громади.

У ході роботи одноголосно прийнято рішення:

  1. До 1 квітня 2014 року ввести мораторій на проведення політичних акцій у місті.
  2. Якщо буде зростати напруження щодо розташування пам’ятника В.І.Леніну, міському голові прийняти розпорядження (з наступним затвердженням на сесії міської ради) або зібрати засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради з питання демонтажу пам’ятника.
  3. Звернутися до лідерів міської організації КПУ та до лідерів усіх політичних  партій з проханням не проводити мітинг біля пам’ятника В.І. Леніну 01.03.2014 року.
  4. Звернутися до правоохоронних органів та керівників підприємств з проханням посилити охорону громадського порядку. У разі необхідності застосувати роботу відповідних загонів по забезпеченню громадського порядку в місті. 
  5. Місцем щодо прийняття рішень та координації дій по наведенню порядку і по збереженню спокою в місті Комсомольську визначити будівлю Комсомольської міської ради Полтавської області по вул. Миру, 24.

Депутати Комсомольської міськради на чолі із міським головою С.АСупруном звернулися до лідерів політичних фракцій міста, комсомольчан із проханням підтримати рішення засідання депутатського клубу «Діалог», залишити політичні розбіжності, не допустити напруженості в суспільстві, спрямувати свої зусилля на досягнення громадського спокою у нашому місті.