ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

3.03.2014, 08:39

У неділю 2 березня на головній площі Комсомольська відбулися загальноміські громадські обговорення.

На площі біля  виконавчого комітету міської ради зібралося чимало народу. Тут були представники різних політичних фракцій, позапартійні, представники різних релігійних конфесій, міська влада, депутати Комсомольської міської ради, пенсіонери та ветерани, працівники бюджетних організацій, установ, підприємств міста.  Обговорювали непросту суспільно-політичну ситуацію в країні, стан справ та перебіг останніх подій у Комсомольську. 

Зустріч розпочали з виконання Державного Гімну України. Потім хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять українців, які загинули на Майдані.

Традиційно керівник Комсомольська С.А.Супрун виступив перед громадою з промовою. Сергій Андрійович поінформував комсомольчан, що сьогодні у місті підтримується стабільність і порядок: своєчасно виплачується заробітна плата, підприємства працюють у штатному режимі, основне бюджетоутворююче підприємство ВАТ «Полтавський ГЗК» працює на повну потужність. Але в суботу місто відвідала група невідомих, які порушили спокійний ритм життя, стурбували мешканців. Комсомольськ – не черговий майданчик для політичних баталій, а мир і спокій на вулицях міста – важливий здобуток громади сьогодні. Міський голова акцентував увагу присутніх, що влада завжди була відкрита для обговорення будь-яких питань у мирний та законний спосіб. Керівник міста підкреслив - дане зібрання є мирним, аполітичним і запросив будь-кого висловити свою позицію. 

Виступаючих було багато, вони були різних вікових категорій, професій, мали свої уподобання, особисті погляди на події в країні, але їх єднала одна думка: усі ми – мешканці Комсомольська - повинні набратися терпіння й толерантності, проявити мудрість і витримку у цей непростий час,  зробити усе від нас залежне, щоб не допустити проявів насильства в нашому рідному домі.

На завершення громадського обговорення всі присутні заспівали « Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля, ще нам, браття молодії, усміхнеться доля!»

За результатами народного зібрання вирішили прийняти резолюцію загальноміських громадських обговорень, текст якої буде опрацьовано представниками громади та виконавчого комітету, узгоджено та оприлюднено у ЗМІ, на офіційному сайті Комсомольської міської ради Полтавської області.